Jak vypadat ve spodním prádle skvěle

Spodní prádlo je základ šatníku. Prioritou při jeho nákupu by mělo být, aby skvěle sedělo. Nikde by nemělo nic chybět ani přebývat. Spodní prádlo by mělo být tak pohodlné, abychom téměř nevěděly, že jej máme na sobě.

Jak vypadat lépe?

Velkou výhodou skvěle padnoucího spodního prádla je, že díky němu může vaše postava vypadat vyšší, štíhlejší a souměrnější. Pro ženy, které trápí plné tvary, jsou ideální klasické kalhotky nebo kalhotky s vyšším pasem. Nevhodné jsou nohavičkové kalhotky, méně vhodná jsou i tanga.

Jakou barvu spodního prádla zvolit?

Možná se vám to bude zdát divné, ale u spodního prádla neplatí, že pokud chcete vypadat štíhleji, měla byste nosit jen černou. U kalhotek, ale také u podprsenky si můžete dovolit téměř jakékoliv barvy. Skvěle vypadají a rozhodně vám budou slušet vzory, ale také pastelové i syté barvy. Pokud máte ráda tmavší odstíny, volte například fialovou, hnědou nebo šedou barvu spodního prádla.

Podle čeho vybrat správně?

Při výběru a nákupu spodního prádla jsou nejlepší volbou klasické kalhotky. Tento střih kalhotek padne každé postavě, nejdůležitější je vybrat správnou velikost. Zapomeňte na malé kalhotky, které se vám budou zařezávat do boků a do břicha, a zapomeňte také na volné spodní prádlo, které by bylo pod oblečením vidět, a navíc by vůbec neplnilo svou funkci.

Zakryjte nedostatky

Hlavní funkcí spodního prádla není jen ochrana před chladem a dalšími vlivy, ale také zakrytí nedostatků a zvýraznění předností. Výběrem správných kalhotek můžete zvýraznit a zpevnit zadek, odhalit vypracované břicho nebo schovat širší boky.

Padnoucí prádlo je základ

Dámské i pánské spodní prádlo by mělo být jako druhá kůže. Zapomeňte na trendy a na obecné poučky o tom, co by se mělo a nemělo nosit. Sama si vyberte vhodné spodní prádlo, které se líbí právě vám. Nebojte se experimentovat a zkusit nový střih nebo novou barvu. V kvalitním spodním prádle značky AnnaBerty se budete cítit jedinečně a neodolatelně.

Dobrý pocit a pohodlí

Jak vybrat spodní prádlo a vypadat v něm skvěle? Základní rada zní: pokud se v nějakém oblečení necítíte pohodlně, vyřaďte ho ze šatníku (nebo ho nejlépe vůbec nepořizujte). Naopak to, že se cítíte příjemně, se projeví na vašem vzhledu, celkovém postoji i náladě. Nošení padnoucího a hezkého spodního prádla sice nemusí být vidět na první pohled, ale věřte, že rozdíl poznáte.

Extra tip

K dokonalému vzhledu patří nejen padnoucí spodní prádlo, ale také hezká a vyživená pokožka. Zajímavou radou, jak zlepšit svůj vzhled nejen prádlem, je denně vypít alespoň dva litry čisté vody. Uvidíte, že poté budete, navíc v krásném spodním prádle, vypadat opravdu dokonale.