Nejpohodlnější podprsenka? Braletka!

Trend braletek začal už před několika lety, kdy se na výsluní dostaly podprsenky, které nejsou vyztužené, nemají push-up vycpávky ani kostice. Nosí je snad všechny celebrity, fashion blogerky a influencerky – prostě a jednoduše všichni. Braletky znamenaly revoluci, hlavně tedy pro ty ženy, které se pyšní menším poprsím. Přestalo být in si objem přidávat, do popředí šla naopak přirozenost. Kdo by to po všech těch ultra push-up podprsenkách čekal? Z hlediska pohodlí můžete jásat!

Jaká je nabídka?

Ženy s menšími ňadry mají výhodu – mohou vybírat z většího množství podprsenek, stylů a střihů. Snáz seženou svoji velikost, nebolí je záda a gravitace ani stárnutí nemusí jejich hrudník vůbec trápit.

Trend braletek se obrovsky rozšířil, a tak teď najdete „hadrové“ podprsenky snad ve všech obchodech. Některé mají zapínání vzadu, některé se jen přetahují přes hlavu. Občas v sobě mají tenké vycpávky, ale většina nemá ani to. Jsou na těle tím pádem velice příjemné a nikde se nekrabatí ani neodstávají – což je asi největší výhoda oproti kosticovým a push-up klasikám.

S čím braletky nosit?

Dávno není faux pas, když vám vykoukne krajková podprsenka. Naopak, v dnešní době se stává součástí outfitu, možná až skoro jeho nejvýraznější částí. Kdo má na to odvahu, může vyrazit klidně i jen v podprsence a tričko nechat doma. Na to se hodí takové braletky, které mají prodlouženou spodní část a opravdu působí spíš dojmem topu než podprsenky. Stejně můžete nosit i sportovnější varianty s gumou. Pod sakem nebo volnou mikinou zase budou vypadat skvěle v kombinaci s kalhotami nebo sukněmi do pasu.

Pro koho je tohle už moc, může nechat braletku vykukovat zpod volnějšího basic trička. Nebo naopak – budete-li mít tričko s větším výstřihem, může podprsenka vyniknout nahoře kolem dekoltu. Stejně ji lze kombinovat i s oversized svetrem. Pořídily jste si braletku, která má zajímavě řešená záda? Svetr nebo tričko s velkým výstřihem otočte dozadu! Dobře bude vypadat i pod topy z průsvitné látky. Ale tady už našlapujte opatrně, aby pak celý outfit nepůsobil vulgárně.