Svůdné podprsenky

Svůdná a sama sebou

Žena je svůdná ve chvíli, kdy se cítí být sama sebou. Je přirozená, uvolněná a dokáže si užít přítomný okamžik. Pro dokonalý pocit se hodí svůdná podprsenka, která podtrhne vaše křivky a pomůže vám cítit se žensky. Jako voda. Jednou klidná, jindy rozbouřená, ale vždy celistvá. Abyste se cítila opravdu krásná, vybrali jsme pro vás také průhledné kalhotky, krajkové braletky, průhledné podprsenky a řadu dalších kousků, mezi jinými také podvazkové pásy.

Svůdné podprsenky

Svůdné podprsenky pro krásné chvíle. V momentě, kdy se cítíte být sama sebou, můžete zářit. Svůdné podprsenky krásně podtrhnou váš pocit dokonalosti v jedinečných chvílích, kdy jste na celodenním výletě, užíváte si večeři s přáteli nebo protančíte celou noc. Dnes není faux pax, když vám pod oblečením vykukuje kousek krajkového spodního prádla nebo je vidět ramínko. Není to pouze tajemství pro vás, ale můžete je ukázat pod průsvitným topem nebo krátkým tílkem. Uvidíte, že zaujmou.

Vyberte tu správnou velikost

Výběr správné velikosti byste neměla nikdy podcenit. Špatně padnoucí podprsenka není zdravá na záda a ani se v ní nebudete cítit dobře. S výběrem vhodné velikosti vám pomůže náš článek rozměry, který vám poradí, v kterých místech a jak se změřit a pomůže vám najít v tabulkách tu správnou velikost. Nebo nám napište a my vám rádi poradíme.

Dárek a překvapení v jednom?

Někdy to nejste vy sama, pro koho kupujete spodní prádlo. Může to být kamarádka nebo máma, komu si přejete udělat radost. Nebo jste to vy, muži, kteří toužíte překvapit své partnerky. Ať už je situace jakákoli, výběr správného střihu a velikosti je základ. Napovědět vám mohou také naše články Jak zjistit velikost spodních kalhotek a Jak vypadat ve spodním prádle dobře.

Podívejte se na naše modely