Dámské svůdné spodní prádlo

Svůdné spodní prádlo

Spodní prádélko pro každou příležitost. Někdy si je žena zatouží obléci sama pro sebe, jindy se chce někomu líbit. Být sama sebou, užívat si své tělo a cítit se volně a svobodně. Stejně jako krev, která jí koluje žilami. Svůdné spodní prádlo se hodí pro všechny příležitosti, kdy si přejete být sama sebou a cítit se žensky. Krajky, ozdobné pásky a decentní průsvitné látky vám poskytnou pocit luxusu a jedinečnosti.

Cítit se sama sebou

Ženství je přirozeně krásné. Je úplné a ze své podstaty propojené s přírodou. Umí být hravé ale také plné síly jako právě probuzená bouře. Všechny jeho podoby a nálady si zaslouží luxusní péči v podobě jedinečných kousků plných krajky a dalších svůdných prvků. U nás zakoupíte krajkové braletky, průhledné kalhotky i průhledné podprsenky. Pro výjimečné večery v divadle nebo při skleničce s přáteli jsou tu podvazkové pásy. Při výběru vhodného kousku pro okamžiky, kdy se toužíte líbit, je tu náš článek Spodní prádlo, které muže zaručeně zaujme.

Jak vypadat skvěle

S tím vám poradí náš článek Jak vypadat ve spodním prádle skvěle. Účelem spodního prádla není pouze plnit hygienickou funkci a chránit proti chladu, ale také zvýraznit přednosti vašeho těla a skrýt případné nedostatky. I když je každá žena od přírody nádherná, ne vždy se cítí ve svém těle dobře. Vhodně zvolený střih dokáže zakrýt leccos. Správně zvolená velikost podpoří nejen vzhled, ale u podprsenek také zdravotní stránku a celkově i to, jak se budete v prádle cítit. Pomůže vám s tím naše tabulka velikostí.

Poradíme vám s výběrem

Tanga nebo brazilky? Bezešvá podprsenka? Vybrat ten správný styl je někdy náročné. Jsme tu pro vás, abychom vám poradili, který model vaší postavě sedne nejlépe a které kousky je vhodné kombinovat. Napište nám a společně něco vymyslíme.

Podívejte se na naše modely